Статут закладу освіти

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
рішення Пологівської районної ради
від 03.03.2017 року № 23
 

 

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ

«ПОЛОГІВСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

(нова редакція) 

 

 

м. Пологи

2017 р.

 

 

 


Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Річний звіт про діяльність навчального закладу

ЗВІТ

директора КУ "Пологівський НВК"

 

 за 2016-2017 н.р.

1.    Стан впровадження інклюзивної освітив КУ «Пологівський НВК» станом на січень 2017

       Керуючись наказом Міністерства освіти  і науки  від 01.10. 2010 року № 912 «Про затвердження Концепції розвитку інклюзивного навчання», постановами Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 607 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами», від 15.08.2011року № 872 «Про затвердження порядку організації інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»,  ....

    Навчальна діяльність

        Порівнюючи кількісний склад учасників районного  етапу олімпіад за чотири останні роки  слід зазначити, що кількість учасників зменшилась, погіршився й якісний показник  участі.  Не підготовлено учасників районного етапу з таких предметів як креслення ....


Правила прийому до закладу освіти

На виконання п. 2 ст. 18, п. 1 ст. 20 Закону України "Про загальну середню освіту" з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до 1 класу наказую:

1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.

2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування.

 

3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.