Засідання постійно діючого семінару

Тема семінару: "Хто вони: діти з особливими освітніми потребами?"

Формат проведення: перегляд вебінару запропонованого освітньою платформою "Всеосвіта", обговорення під час круглого столу.


Засідання консиліуму команди психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання

В кінці І семестру 2018 - 2019 н.р. фахівці команди психолого-педагогічного супроводу учнів з ООП підвели підсумки навчально-виховної та корекційно-розвивальної роботи в інклюзивних класах. Було прийнято рішення вважати динаміку розвитку та навчання учнів з ООП позитивною, обговорено та сплановано корекційно-розвивальні завдання на ІІ семестр по кожній дитині індивідуально.


Учитель року - 2018

Фотозвіт про проведення
шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2019»

у КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5»
 у 2018 – 2019 н.р.

З метою виявлення  і  підтримання  творчої  праці  вчителів, піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії, удосконалення  фахової  майстерності  вчителів в період з 09 жовтня по 29 жовтня 2018 року в КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5» було проведено шкільний етап  конкурсу у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я». 


100-річчя від дня народження  Василя  Сухомлинського

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З нагоди 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського та на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018, № 1/9-88 «Про відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження  Василя  Сухомлинського» в  КУ «Пологівський НВК» відбулися заходи:

1. Засідання ШМО класних керівників девізом якого стали слова видатного педагога «Учитель має знати і відчувати, що на його совісті – доля кожного учня, що від його духовності й душевного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку він виховує» (заступник з виховної роботи Реученко І.О.)

2. Засідання постійно-діючого семінару на тему: «В.О.Сухомлинський – і  школа ХХІ ст..»

«В.О.Сухомлинський -  письменник, учитель, гуманіст» (заступник з навчально-виховної роботи Гугля І.В.)

«Використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського на уроках української мови і літератури» (вчитель української мови   Філіна І.І.)

«Уроки доброти» в ДНЗ  (за матеріалами казок В.О.Сухомлинського) Вихователь ДНЗ Вабіщевич Н.І.

 

 Вибір та замовлення підручників

З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі нашого навчального закладу ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу та здійснили вибір та замовлення проектів підручників з наведеного у додатку 3 до листа Міністерства освіти і науки України переліку. Рішенням педагогічної ради було затверджено обраний перелік підручників: протокол № _4_ від _15.02.2018 р._  

Download
Протокол засідання педагогічної ради
протокол про вибір підручників (2).pdf
Adobe Acrobat Document 390.1 KB

Психолого-педагогічний консиліум

31 жовтня 2017 року в навчальному закладі відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі».

Практичний психолог Сургуцька О.О. довела до відома присутніх результати вивчення психологічного клімату в класі, виявлення причин дезадаптації і труднощів у навчанні і поведінці окремих учнів, надала необхідні рекомендації педагогам.

За результатами досліджень – 75% учнів 5 класу успішно адаптувалися до навчання в основній школі. Цьому сприяла цілеспрямована координація дій педагогів, їх професіоналізм і досвідченість


Учитель року - 2018

Фотозвіт
про  проведення шкільного етапу
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
у КУ «Пологівський НВК»  у 2017 – 2018 н.р.

 

З метою виявлення  і  підтримання  творчої  праці  вчителів, піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії, удосконалення  фахової  майстерності  вчителів в період з 09.10 по 27.10. 2017 року в КУ «Пологівський НВК» було проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»


Педагогічний марафон творчих звітів, самопрезентацій педагогів, що атестуються

22.02.2017 року в КУ "Пологівський НВК" пройшли творчі звіти педагогів, що підлягають атестації в 2016 - 2017 навчальному році.

Download
Від атестації до атестації.pdf
Adobe Acrobat Document 1.9 MB


Проведення відкритих уроків - одна з форм методичної роботи  по удосконаленню педагогічної майстерності педагога

Відкритий урок - це форма обміну досвідом, демонстрування інноваційних технологій освіти, творчого пошуку, удосконалення майстерності педагога, вивчення і втілення досягнень теоретичного та передового досвіду в практику навчання конкретних навчальних дисциплін.

Download
панорама....pdf
Adobe Acrobat Document 2.9 MB


Постійно діючий семінар присвячений темі: "Нова українська школа". Концептуальні засади реформування середньої школи.

В грудні 2016 року в навчальному закладі відбулося засідання постійно діючого семінару

Download
нова українська школа.pdf
Adobe Acrobat Document 1.2 MB


Всеукраїнський конкурс "Учитель року"

У період з 24.10. по 27.10.2016 року в КУ «Пологівський НВК» пройшов шкільний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» 

Download
фото звіт учитель року_2017.pdf
Adobe Acrobat Document 3.3 MB