Атестація: крок за кроком

1 квітня 2019 року завершився атестаційний період в нашому закладі. Педагогічні працівники, які атестувалися виконали індивідуальні плани проходження атестації. Членами педагогічного колективу були заслухані творчі звіти вчителів, що атестувалися.


"Перлини педагогічної майстерності"

Методичний тиждень

Сучасний заклад освіти не може існувати без педагога з неординарним мисленням, який досягає завдяки своїй творчості та сумлінності високої професійної майстерності. В. Сухомлинський наголошував, що «робота педагога – це творчість, а не буденне наштовхування в дітей знань». Він підкреслював «що справжній вчитель-майстер не може жити без творчості, повторюючи одне й те саме все своє життя. Тільки творчий педагог може розвинути творчі можливості та здібності дітей».

Згідно плану роботи КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5» в період з 12.02 по 20.02.2019 у закладі  освіти згідно затвердженого графіку проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вчителів.

 

Дата

№ уроку

Предмет

Клас

Вчитель

12.02.

1

Рос.мова

5

Кирилова Л.В.


Засідання постійно діючого семінару

Тема семінару: "Хто вони: діти з особливими освітніми потребами?"

Формат проведення: перегляд вебінару запропонованого освітньою платформою "Всеосвіта", обговорення під час круглого столу.


Засідання консиліуму команди психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання

В кінці І семестру 2018 - 2019 н.р. фахівці команди психолого-педагогічного супроводу учнів з ООП підвели підсумки навчально-виховної та корекційно-розвивальної роботи в інклюзивних класах. Було прийнято рішення вважати динаміку розвитку та навчання учнів з ООП позитивною, обговорено та сплановано корекційно-розвивальні завдання на ІІ семестр по кожній дитині індивідуально.


Учитель року - 2018

Фотозвіт про проведення
шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2019»

у КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5»
 у 2018 – 2019 н.р.

З метою виявлення  і  підтримання  творчої  праці  вчителів, піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії, удосконалення  фахової  майстерності  вчителів в період з 09 жовтня по 29 жовтня 2018 року в КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5» було проведено шкільний етап  конкурсу у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я». 


100-річчя від дня народження  Василя  Сухомлинського

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З нагоди 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського та на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018, № 1/9-88 «Про відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження  Василя  Сухомлинського» в  КУ «Пологівський НВК» відбулися заходи:

1. Засідання ШМО класних керівників девізом якого стали слова видатного педагога «Учитель має знати і відчувати, що на його совісті – доля кожного учня, що від його духовності й душевного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку він виховує» (заступник з виховної роботи Реученко І.О.)

2. Засідання постійно-діючого семінару на тему: «В.О.Сухомлинський – і  школа ХХІ ст..»

«В.О.Сухомлинський -  письменник, учитель, гуманіст» (заступник з навчально-виховної роботи Гугля І.В.)

«Використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського на уроках української мови і літератури» (вчитель української мови   Філіна І.І.)

«Уроки доброти» в ДНЗ  (за матеріалами казок В.О.Сухомлинського) Вихователь ДНЗ Вабіщевич Н.І.

 

 Вибір та замовлення підручників

З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі нашого навчального закладу ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу та здійснили вибір та замовлення проектів підручників з наведеного у додатку 3 до листа Міністерства освіти і науки України переліку. Рішенням педагогічної ради було затверджено обраний перелік підручників: протокол № _4_ від _15.02.2018 р._  

Download
Протокол засідання педагогічної ради
протокол про вибір підручників (2).pdf
Adobe Acrobat Document 390.1 KB

Психолого-педагогічний консиліум

31 жовтня 2017 року в навчальному закладі відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі».

Практичний психолог Сургуцька О.О. довела до відома присутніх результати вивчення психологічного клімату в класі, виявлення причин дезадаптації і труднощів у навчанні і поведінці окремих учнів, надала необхідні рекомендації педагогам.

За результатами досліджень – 75% учнів 5 класу успішно адаптувалися до навчання в основній школі. Цьому сприяла цілеспрямована координація дій педагогів, їх професіоналізм і досвідченість


Учитель року - 2018

Фотозвіт
про  проведення шкільного етапу
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
у КУ «Пологівський НВК»  у 2017 – 2018 н.р.

 

З метою виявлення  і  підтримання  творчої  праці  вчителів, піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії, удосконалення  фахової  майстерності  вчителів в період з 09.10 по 27.10. 2017 року в КУ «Пологівський НВК» було проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»


Педагогічний марафон творчих звітів, самопрезентацій педагогів, що атестуються

22.02.2017 року в КУ "Пологівський НВК" пройшли творчі звіти педагогів, що підлягають атестації в 2016 - 2017 навчальному році.

Download
Від атестації до атестації.pdf
Adobe Acrobat Document 1.9 MB


Проведення відкритих уроків - одна з форм методичної роботи  по удосконаленню педагогічної майстерності педагога

Відкритий урок - це форма обміну досвідом, демонстрування інноваційних технологій освіти, творчого пошуку, удосконалення майстерності педагога, вивчення і втілення досягнень теоретичного та передового досвіду в практику навчання конкретних навчальних дисциплін.

Download
панорама....pdf
Adobe Acrobat Document 2.9 MB


Постійно діючий семінар присвячений темі: "Нова українська школа". Концептуальні засади реформування середньої школи.

В грудні 2016 року в навчальному закладі відбулося засідання постійно діючого семінару

Download
нова українська школа.pdf
Adobe Acrobat Document 1.2 MB


Всеукраїнський конкурс "Учитель року"

У період з 24.10. по 27.10.2016 року в КУ «Пологівський НВК» пройшов шкільний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» 

Download
фото звіт учитель року_2017.pdf
Adobe Acrobat Document 3.3 MB