Урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки»

17  травня у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» відбулось урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки» та оголошення переможців.

На  всіх етапах організатори створили для учасників умови, наближені до реальних. На юних рятувальників очікувала насичена програма: психологічне тестування, етап «Медичний», бойове розгортання, рятувальні роботи в зоні техногенної аварії та рятування потерпілого з висотної будівлі.

Під час змагань боротьба за перемогу була запеклою. Представники команд змагалися на швидкість в одяганні захисного костюму Л-1, демонстрували порятунок постраждалого у зоні хімічного чи радіаційного забруднення та свої вміння користуватись засобами індивідуального захисту.

Під час бойового розгортання юні рятувальники показали, що складуть гідну зміну своїм старшим колегам. Діти продемонстрували свою швидкість, фізичну підготовку, вміння та навички, які необхідні для надання першої медичної допомоги та боротьби з вогняною стихією.

У ході змагань у категорії «Молодша група» друге загальнокомандне місце посіла команда "Екстримали" Пологівського навчально-виховного комплексу. У категорії «Початківці» друге загальнокомандне місце посіла команда «Рятувальники», які виступали  вперше на цих змаганнях.

Запекла боротьба між командами показала, що кожен з учасників готовий усіма силами виборювати звання найкращої.

Юні рятувальники є прикладом не тільки для своїх ровесників, але й для дорослих. З кожним роком рух «Школа безпеки» стає дедалі популярнішим серед підростаючого покоління. Закінчився  обласний етап змагань, під час якого учасники пройшли справжню школу життя, екзамени на мужність та витривалість. Команди, що брали участь у змаганнях, вкотре довели, що зможуть кваліфіковано та оперативно надати необхідну допомогу при виникненні нештатної ситуації. Знання та навички діти зможуть застосувати у реальному житті.


Тренувальні збори гуртка "Школа безпеки"

З 25 по 27 березня в ЗНВК "Запорізька Січ" проходили тренувальні збори гуртка "Школа безпеки" 


XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

З 26 серпня по 4 вересня  2017 року в Одесі, в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбувся XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», присвячений героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС та героям АТО

За сприяння райдержадміністрації Пологівського району та керівнику агрофірми «Україна Нова» Котенку Олександру Анатолійовмчу, команду Запорізької області  представляли учні КУ «Пологівський НВК» ...


Тренувальні збори 2016

тренувальні збори школи безпки 2016

З метою підготовки до проведення Збору-змагання Всеукраїнського дитячого руху "Школа безпеки" , вихованці гуртка нашого навчального закладу з 07 по 09  жовтня 2016 року взяли участь у обласних тренувальних зборах.З початком 2015 - 2016 навчального року гурток «Школа безпеки» розпочав нові тренування. Для ефективнішого тренування команда використала не тільки умови, створені навчальним закладом, а й ландшафт свого села:

З 2006 року в Пологівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 розпочав свою діяльність гурток «Школа безпеки».

Перша команда школи

Члени команди


1.Титенко Олександр

2.Лопатієв Володимир

3.Лісогурський Євген 

4.Ритяков Роман

5.Козачухно Євген

6.Кікош Ольга

7.Яницька Катерина 

8.Гармаш Олександр


         У травні  2006 року у місті Запоріжжі відбулися обласні змагання Всеукраїнського дитячого руху  “Школа безпеки”.

Пологівський район представляла команда Пологівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. За підсумками  усіх видів змагань наша команда зайняла почесне ІІІ  місце і була відзначена грамотою Запорізького відділення Всеукраїнського дитячого руху  “Школа безпеки”.

 

2008 рік -  обласні змагання Всеукраїнського дитячого руху  “Школа безпеки” ІІ загальнокомандне місце,  команда відзначена грамотою Запорізького відділення Всеукраїнського дитячого руху  “Школа безпеки”.

 

 

2009 рік - районні змагання - 
І загальнокомандне місце, команда відзначена грамотою відділу освіти Пологівської районної державної адміністрації

2009 рік - обласні змагання:

1 етап: "Бойове розгортання" - І  місце;

2 етап: "Дії при техногенній аварії" - ІІ  місце

3 етап: "Рятування на воді" -  ІІІ  місце

4 етап:"Медицина надзвичайних ситуацій" - ІІІ  місце

 

 

2010 рік - районні змагання - 
І загальнокомандне місце, команда відзначена грамотою відділу освіти Пологівської районної державної адміністрації.

2010 рік - обласні змагання:

 "Презентація команди" -  ІІІ  місце

4 етап:"Медицина надзвичайних ситуацій" - ІІІ  місце


Команда нагороджена обласною грамотою "За активну участь в обласному зборі-змаганні Запорізького відділення Всеукраїнського громадського руху "Школа безпеки"

 

 

2011 рік - районні змагання - 
І загальнокомандне місце, команда відзначена грамотою відділу освіти Пологівської районної державної адміністрації

2011 рік - обласні змагання:

1 етап: "Бойове розгортання" - ІІІ  місце;

2 етап: "Дії при техногенній аварії" - ІІ  місце

 


2012 рік - обласні змагання:

1 етап: "Психологічне тестування" - ІІІ  місце;

2 етап: "Дії при техногенній аварії" - ІІІ  місце

4 етап:"Медицина надзвичайних ситуацій" - ІІІ  місце


 

2013 рік -  обласні змагання Всеукраїнського дитячого руху  “Школа безпеки” 
ІІ загальнокомандне місце,  команда відзначена грамотою Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації.

 

виборов Пологівський навчально-виховний комплекс за підсумками роботи відділень Запорізької області Всеукраїнського громадського дитячого руху  “Школа безпеки” за рік.