Графік прийому громадян

  • середа -  з 9:00 до 12:00
  • п'ятниця - з 9:00 до 12:00 

Про зарахування до 1 класу

Станом на 31.05.2019 року до 1 класу освітнього закладу зараховано 35 учнів. Заклад має 25 вільних місць для учнів 1 класу. Запрошуємо всіх бажаючіх. 


Святковий флешмоб до дня останнього дзвоника


“Крок до зірок”

21 травня в  закладі освіти КУ "Пологівський ЗЗСО I-III ст. № 5" відбулося  свято обдарованої молоді  “Крок до зірок”, на якому було підведено підсумки досягнень учнів  закладу в 2018-2019 навчальному році.


Протокол

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Пологівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 5» Пологівської районної ради Запорізької області 

                    м. Пологи                                                                                 15.05.2019 року

 

                                                                                                                      14.30

  Присутні: голова комісії Шевченко І.О., члени комісії Кошель В.В.,  Дорофєєва Л.В., Кучер К.М., Волощук Б.М., Мовчан З.А., Носко С.Б., Слісаренко  К.В.

Порядок денний

1.    Про перелік питань з перевірки знань законодавства та нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.

Доповідач: Шевченко І.О.

2.    Про порядок проведення іспиту та відбору кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Доповідач: Шевченко І.О.

3.    Про подальшу роботу конкурсної комісії.

 

Доповідач: Кошель В.В

 

 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради

Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи

«Пологівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5»

Пологівської районної ради Запорізької області


Увага!

У зв’язку з нещасним випадком, що стався 08.04.2019 у м. Запоріжжя на території трансформаторної підстанції,  внаслідок якого одна дитина отримала важкі опіки тіла через ураження електричним струмом, наголошуємо: Щоб не допустити враження електричним струмом,  дотримуйтеся Правил охорони електричних мереж

Охоронні зони електричних мереж встановлюються вздовж повітряних ліній електропередачі у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони ліній від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань:

– 2 метри – для повітряних ліній напругою до 1 кВ;

– 10 метрів – до 20 кВ;

– 15 метрів – 35 кВ;

– 20 метрів – 110 кВ;

– 25 метрів – 150, 220 кВ;

– 30 метрів – 330, 500 кВ;

– 40 метрів – 750 кВ.

Уздовж підземних кабельних ліній електропередачі охоронні зони встановлюються по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 метра.

По периметру трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв – на відстані 3 м від огорожі або споруди.

 

Згідно з пунктом 8 «Правил охорони електричних мереж» в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:


Урок історичної пам’яті  "Пилип Орлик – видатний український державник, автор першої Конституції України"

4 квітня 2019 року в нашому навчальному закладі відбувся відкритий Урок історичної пам'яті. 5 квітня 1710 року побачила світ перша Українська Конституція, її автором був гетьман війська запорозького Пилип Орлик. Пов­на назва якої була такою: «Пакти і конституції законів і вольностей Війська запорозького» - це договір з військовою старшиною і козацтвом, який визначав права та обов'язки всіх членів війська.

На відкритий захід були запрошені  гості - представники Пологівської РДА, ветерани АТО та солдати строкової служби. Під час уроку говорили  про першу Конституцію України та її автора П.Орлика, про шлях становлення Української державності. Переглядали відео про людину великої сили духу, богатиря української історії. Після закінчення заходу Півень Ірина Григорівна звернулась до учнів зі словами вдячності за змістовний урок пам'яті.

                                    Захід підготувала та провела учитель історії Гугля Ірина Василівна 

 


Челлендж з прибирання сміття

 

В світі набирає велику популярність челлендж з прибирання сміття. Учні 1 класу вирішили взяти участь у цьому проекті.


Тепер ми у стилі НУШ

У нашому навчальному закладі є все згідно вимог нової освітньої програми. Класи, оформлені за стандартами Нової української школи, щоб освітній простір не тільки виглядав сучасно, а й був комфортним для школярів і мотивував їх. Є і відповідні зони навчально-виховного процесу – окремі кімнати, оснащені потрібними меблями та відповідними технічними засобами. 


Сумним коридорам за новою програмою, у школі вже не місце, тому учні та працівники постаралися на славу – дещо створили за програмою, а деякі малюнки додали від себе.


КУ "Пологівський ЗЗСО I-III ст. № 5" очима ТВ-5 та телеканалу УкраїнаЗагальношкільні батьківські збори

01.03.2019 в навчальному закладі відбулися загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний:

-  Виступ директора навчального закладу Горулька С.С. (висловив подяку за співпрацю та розуміння, дав роз’яснення щодо поновлення роботи медичної сестри та функціонування медичного кабінету і в цілому про роботу навчального закладу).

 

-  Виступ  представника ювенальної превенції, лейтенанта поліції Сидоренка К.В. (Звернувся до батьків з роз’ясненням щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх за скоєні ними вчинки та профілактики правопорушень).

-  Виступ представника КУ  "Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Пологівської районної ради"   Шалопіна С.М. (Звернув увагу батьків на доцільність поєднання навчання в старшій школі з навчанням у МНВК: таке навчання дає можливість отримати документ про загальну середню освіту та свідоцтво про набуту професію).

-  Виступ завідуючої  сектором  активної підтримки безробітних Пологівської районної філії центру  зайнятості Тоцької В.О. (Повідомила про актуальність професій на ринку праці, а саме робітничих професій; акцентувала увагу батьків на обов’язкову допомогу дітям у правильному виборі професії та рекомендувала невпененим у самостійному виборі звернутись до центру зайнятості населення для проведення анкетуванння.

-  Виступ психологічної служби навчального закладу з питань профілактики булінгу  в учнівському середовищі. (Виступили Черняк Н.Ю., Сургуцька О.О., які роз’яснили причини і наслідки  булінгу та алгоритм дій у разі скоєння насилля над дитиною).

-  Виступ заступника директора  з виховної роботи Реученко І.О. (Підвела підсумки про обов’язкову співпрацю навчального закладу з батьківською громадськістю). 

 


У світі існують безліч людей, які виділяються від інших тим, що володіють якимись дивовижними здібностями, які дуже складно пояснити з раціональної точки зору.

На перший погляд, вони виглядають як звичайні люди. Однак це аж ніяк не так - один з них може красиво малювати, інші складати  вірші, а ще є й ті, що складають дуже швидко механічну головоломку «Кубик-Рубик».

 Одним із них є учень 7 класу Влад Троян, що менше ніж за 1 хв. склав цю головоломку“Небесна Сотня – то в душі вогонь”

20 лютого 2019 року   та педагогічний колектив навчального закладу зібрався в актовій залі, щоб ввести пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Дії згадують про Героїв - українців у бою під Крутами та пов'язують їх з Героями Небесної Сотні.

На сцені одного одного змінювали ведучі. Тим самим діть намагається пояснити, що дивиться цей факт, що з часом є українським духом - незламним і незмінним. Патріотичні українські пісні та молитви за Україну лунали з дитячих вуст.

 

У фіналі, дві частини залучили руки, поєднані, символізуючи єдину, сильну та нездоровчу державу - нашу Україну!


Зустріч випускників різних поколінь на селі Пологи

За гарною традицією, вже багато років поспіль проходить вечір зустрічі випускників який присвячений тим, хто закінчив її давно та нещодавно. Це випускники, які закінчили школу понад 10, 20, 30, 40 та навіть 50 років тому. Учні навчального закладу підготували святковий концерт з піснями, танцями, віршами, та комічними сценками. Не  забули вчителів-пенсіонерів,  з гордістю та повагою згадали про колишніх учнів, які сьогодні захищають наш спокій та мирне життя, боронячи Батьківщину.

Особливу увагу приділили тим гостям, чий випускний вечір сьогодні ювілейний.

 

Зустріч у стінах рідної школи була насичена теплом, повагою, пошаною, урочистістю, сюрпризними митями, та навіть щирими сльозами розчулення. А яскраві творчі номери лише забарвили і без того незабутній вечір зустрічі.
Вітаємо переможців

14 лютого 2019 р. в рамках 74-ї районної спартакіади на базі КУ "Пологівський ЗЗСО І - ІІІ ст. № 5" відбулися фінальні змагання з баскетболу серед сільських шкіл району. 

Команда юнаків нашого навчального закладу посіла І призове місце і була нагороджена Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА від 14 лютого 2019 р


Водойми взимку небезпечні

Зима асоціюється в людях зі снігом, катанням на ковзанці, риболовлі на льоду. І саме крижана річка є найбільшою спокусою і найбільшою небезпекою для любителів прогулювання по змерзлій річці та для рибалок. Сьогодні мороз, а завтра вже плюсова температура. Водойми тільки-но покриті кригою, як тепліша і лід починає танути. Кожного дня до Служби порятунку “101" над повідомленням про надзвичайні події на льоду. Головне управління ДНС України в Запорізькій області постійно наполегливо попереджає населення за страшну небезпеку, що призводить до виникнення небезпечних ситуацій


Вітаємо переможців

7 січня 2019 року в спортивному залі гімназії "Основа" відбулися змагання з настільного тенісу серед команд сільських ЗЗСО І-ІІІ ступенів в залік 74-ї районної спартакіади школярів.

Команда  нашого навчального закладу виборола ІІ призове місце. Склад команди: Діденко Максим, Лемішко Яна, Холодний Артем. Вчителі: Зубець О.А., Кикош С.П.

Команда нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту
16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашій школі стартувала дана акція. 

Психологічною службою школи були проведені комплекс виховних годин серед учнів 7-9 класів, щодо протидії булігну, підвищення рівня толерантності щодо прав дитини та  виставка малюнків та фоторобіт   з теми «Світ без насилля »  та "протидія торгівлі людьми".


Реставрація картин

Впродовж двох місяців учениці КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. №5» проводили реставрацію картин. Талановиті дівчата Нестерець Карина, Нестерець Крістіна та Отрішко Дарія з великим натхненням віднеслися до кропіткої праці. По завершенню роботи всі картини розмістили на стінах рідної школи. В знак подяки від навчального закладу дівчата отримали солодкий подарунок.  


Всеукраїнський тиждень права

Профілактика правопорушень

В рамках Всеукраїнського тижня права в освітньому закладі відбулася зустріч з представником ювенальної превенції  лейтенантом поліції Сідоренком К.В.  

Права неповнолітніх у трудових відносинах

З нагоди відзначення 10 грудня Міжнародного дня права та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч учнів 9 – 11 класів з головним державним інспектором відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Запорізькій області Гайдук Оленою Петрівною.

 

Учні дізналися про права неповнолітніх у трудових відносинах, а саме: мінімальний вік прийняття неповнолітніх на роботу, заборону залучення їх до робіт, на яких забороняється застосування праці осіб молодше 18 років та інші державні гарантії.


День Збройних Сил України

6 грудня – святковий день на честь Збройних Сил України. За традицією учні нашої школи привітали службовців військової частини та подарували їм святкові пироги.

 

Після навчальних занять було проведено цікавий квест та спортивні змагання між командами юнаків.


Година коду в КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5»

  Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. Цього року Година коду проходила з 3 по 9  грудня на уроках інформатики. Участь в заході взяли учні 4 класів  КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5».

 


Вітаємо!

Вітаємо Гузя Андрія, який посів III місце в обласному етапі Всеукраїнської  експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», напрям: «Духовна спадщина мого народу», тема роботи «Безсмертні митці культури Запорізького краю». Керівник роботи бібліотекар Колесник В.С.


Шановні батьки!

Благодійність є досить популярною в наші дні. Справжня благодійність починається з доброго слова, зі щирої посмішки та любові. Завдяки вашій безпосередній участі та участі учнів і педагогічного колективу стали традиційними благодійні ярмарки. Кошти, які вдається зібрати, завжди розподіляються на першочергові цілі. Благодійні заходи у школі відбуваються постійно. Це розуміє батьківська громада. І естетичне оформлення нашого закладу стало яскравим прикладом цього розуміння.

Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

Шановні наші батьки! Адміністрація, педагогічний колектив та учні школи висловлюють щиру подяку Вам за допомогу в оформленні навчального закладу,  за плідну роботу з покращення умов для навчання та виховання, за ваше безмежне добро, підтримку і світло душі.

 

Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, злагоди і добробуту!


Урок гідності

29 листопада 2018 р. в нашому освітньому закладі було проведено урок гідності та патріотизму: «Їх прийняло небо, лишивши списки …».

Класний керівник Коляда О.А. разом з учнями 6 класу поринули в історичні події та вшанували пам'ять героїв різних історичних епох: Героїв Крут, Бабиного Яру, Небесної Сотні та героїв сьогодення. На урок були запрошені гості: Євген Лісогурський – колишній випускник, учасник АТО та його побратим – Євген Мовчан. Вони розповіли дітям про нещодавні події, поділилися враженнями, надали дітям пам’ятні автографи.

Виступ військових викликав шквал емоцій серед шестикласників. Кожен учень міг поспілкуватися, поставити питання.

 

Спілкування завершилося частуванням гостей чаєм зі смаколиками.


День вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

23 листопада 2018 року на в нашому освітньому закладі відбувся урок-реквієм із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.
Хвилиною мовчання та горінням свічки згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу. На заході були присутні учні 5 – 11 класів та вчителі.

Учасники заходу  нагадали присутнім про тяжкі нелюдські випробування, які випали на долю українців. Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими реквієму, основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати про закатованих у ті страшні голодні роки, згадати у молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору.

 

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

 


Участь в  Х обласній конференції-захисту  звітів про туристський спортивний похід

За сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 17-18 листопада 2018 року в приміщенні туристичної бази «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулася Х обласна конференція-захист звітів про туристський спортивний похід, присвячена 70-річчю КЗ «Центр туризму» ЗОР.

У роботі конференції брали участь учнівська та студентська молодь загальною кількістю 57 осіб з навчальних закладів області серед яких і учні КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5», а саме: Кривицька Діана (6 клас), Деркач Юлія (10 клас) під керівництвом Горулька Сергія Сергійовича. Учасниці творчо підійшли до створення презентацій захисту і на високому рівні представили звіти про спортивний похід з пішохідного  виду туризму:

група виборола два ІІ місця  за похід 1 ступінь складності (Кривицька Д.) та І категорія складності (Деркач Ю.).


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові, лунає на Першому каналі Українського радіо у День української писемності та мови — 9 листопада. Він не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови. П'ятницю, 9 Листопад, 2018 -  в 11:00 відбувся Вісімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності. Учні 9 класу КУ «Пологівський ЗЗСО I-III ступенів № 5» також взяли участь у написанні диктанту. 

 


Конференція  до 100-річчя В. Сухомлинського

Районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту було організовано та проведено на базі нашого освітнього закладу  конференцію - вшанування  «Педагогіка      В.О. Сухомлинського в контексті формування життєвих компетентностей здобувачів освіти». До участі у конференції  було запрошено заступників директорів з навчально-виховної роботи,  заступників директорів з виховної роботи, педагогів – організаторів, вихователів-методистів, керівників районних методичних об’єднань, -працівників КУ «Ресурсно-інклюзивний центр»

В рамках роботи конференції у фойє закладу працювала виставка  «Просвітитель. Добротворець. Гуманіст», за сприяння шкільних бібліотекарів:

КУ «Пологівський колегіум № 1»,

КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2»,

КУ «Пологівська гімназія «Основа»,

КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»,

КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5»

 


Семінар бібліотекарів

30 жовтня на базі КУ «Пологівський ЗЗСО I-III ступенів № 5» було проведено в рамках роботи районного методичного кабінету форум бібліотечних ідей «Творчий потенціал шкільного життя за В.О. Сухомлинським». Бібліотекарі мали можливість поділитися своїми друкованими авторським розробками, присвяченими 100-річчю від дня народження великого українського педагога В.О. Сухомлинського та своїми інноваційними та цікавими роботами, які вони представили у своїх школах під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у жовтні 2018 року.


Альманах робіт обласного заочного конкурсу "Твої герої, Запорізький край"

Учні 9-го класу: Собко Богдан і Гузь Андрій, вже другий рік поспіль займаються пошуковою роботою. Вони є неодноразовими переможцями та призерами обласних заочних конкурсів.  Справжнім подарунком для хлопців та їхнього керівника, бібліотекара Колесник Віталіни Сергіївни, стала публікація альманаху робіт обласного заочного конкурсу "Твої герої, Запорізький край", який було опубліковано у 2018 році за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької державної адміністрації та КЗ "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької області.

     Юнаки з превеликим задоволенням презентували свою творчість учням ЗЗСО №5. Ознайомитися з альманахом можуть всі бажаючі у шкільній медіатеці в електронному і паперовому варіанті.Урок доброти

У зв'язку  зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстоким ставленням до безпритульних тварин, за підтримки МОН України та посилаючись на статтю 6 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" у навчальному закладі  з 1 по 11 клас було проведено  Всеукраїнський урок про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Під час уроку діти переглядали відео, презентації, обговорювали їх;  читали коротенькі оповідання, складали пам'ятки; проводили вікторини.


День Захисника України.

З 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка на свято  Покрови призначено День Захисника України.

12 жовтня з нагоди цього свята у школі КУ «Пологівський ЗЗЗСО І-ІІІ ст. № 5» провели Покровський Ярмарок. Участь приймали від малого до великого. На столах - найрізноманітніша випічка: пироги, кексики, пиріжки, торти, короваї, печиво. Було все що душа забажає.

 

Після ярмарку одноголосно прийняли рішення: гроші, які вторгували, витратити на закупівлю  продуктів харчування  та засобів особистої гігієни військовослужбовцям. Усі ці покупки школа передала солдатам військової частини  Т0-300, які зараз знаходяться у  Пологах.