17  травня у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» відбулось урочисте закриття обласного етапу «Школа безпеки» та оголошення переможців

На  всіх етапах організатори створили для учасників умови, наближені до реальних. На юних рятувальників очікувала насичена програма: психологічне тестування, етап «Медичний», бойове розгортання, рятувальні роботи в зоні техногенної аварії та рятування потерпілого з висотної будівлі.

 

 Вибір підручників для 1 класу

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018. № 179-278 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року 310» щодо організації прозорого відбору закладами загальної середньої освіти (далі - ЗЗСО), проектів підручників для 1 класів відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення відбору та оформлення результатів вибору педагогічними працівниками закладу було здійснено вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної запропонованої назви підручника. Обраний список схвалили на засіданні педагогічної ради навчального закладу, протокол якого підписали члени педагогічного колективу (№ 8 від 15.05.2018), які здійснили безпосередній вибір проектів підручників

Скачать
підручники 1 клас.pdf
Adobe Acrobat документ 9.9 KB

Вибір підручників

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року № 14 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України ЗО січня 2018 року за № 119/31571, наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018 року № 176 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 5 та 10 класів в КУ «Пологівський НВК» було здійснено  вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної запропонованої назви підручника. Обраний список схвалили на засіданні педагогічної ради навчального закладу, протокол якого підписали члени педагогічного колективу (№ 7 від 26.04.2018), які здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

Скачать
5 клас
результат вибору підруч 5.pdf
Adobe Acrobat документ 9.2 KB
Скачать
10 клас
результат вибору підруч 10.pdf
Adobe Acrobat документ 12.9 KB


Олімпіада ім. М.Гасика

З 16 по 18 квітня 2018 року учні 7-9 класів нашого навчального закладу взяли участь у IX гімназійній учнівській олімпіаді ім. академіка М. Гасика. Олімпіада проводилася на честь відомого академіка України, який своїми досягненнями прославив Пологівський край. Кожен із учасників мав змогу перевірити знання з біології, географії, хімії, фізики, математики та інформатики, адже саме ці предмети є рушійною силою у розвитку наукового прогресу. Крім того, ці завдання стануть стартом підготовки учнів до ЗНО.


Навчальні тренування

17 квітня 2018 року в рамках місячника цивільного захисту було проведено День цивільного захисту, під час якого відпрацьовували навички швидкої евакуації учнів та працівників в наслідок виникнення пожежі.

На тренуваннях були присутні: представник Пологівського сектору головного управління ДСНС України в Запорізькій області - Григоренко Н.С., начальник відділу містобудування і архітектури житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту Пологівської РДА - Кучер О.К., методист районного методичного кабінету - Терещенко Н.Д.Запорізькі викрутаси

Колектив "Натхнення" (керівник Махоніна В.М.) посів ІІІ призове місце в обласному конкурсі хореографічного мистецтва "Запорізькі викрутаси"


Благодійний ярмарок до Великодня

До Великодня у Пологівському НВК учні спільно зі своїми батьками та вчителями організували благодійний ярмарок, який розпочався з театралізованого дійства. Це дало змогу учням та вчителям поринути на мить у минуле і побувати на справжньому ярмарку. 


До свята Великої Пасхи з  учнями 4-х та  5-х класів під керівництвом Колесник В.С., Коляди О.А., Сорокіної О.Л., Плетінь Л.Я. провели музейний урок під назвою «Шануймо звичаї нашого народу!». Під час заходу діти виконували народні пісні про рушник, вишиванку, родину. Сушко Анастасія виконала колискову, присвятивши її усім мамам. На завершення «Господиня української родини» пригостила усіх присутніх смачними домашніми вареничками. Тож свято вийшло змістовним, веселим, корисним і смачним.