Знай і люби свій рідний край

 У шкільному  етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» взяли участь учні 1 – 11 класів


Дарунки для музею від Волонтерського руху Пологівщини

Нещодавно до шкільного музею НВК завітав голова організації «Волонтерський рух Пологівщини» Сопільняк Вадим Дмитрович. Чоловік розповів учням  7 та 6 класів про свою волонтерську діяльність та подарував  музею, на згадку про цю зустріч,  книгу «Хоробрі серця неможливо зупинити» і ручний протитанковий гранатомет «Муха РПГ – 18». За що щиро дякуємо волонтеру. 


Вітаємо переможця!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.01.2018 № 45 «Про підсумки проведення Місячника безпеки у закладах освіти області в 2017 році», листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.01.2018 № 02.2-16/1120 «Про участь у урочистому нагородженні переможців Місячника безпеки життєдіяльності» 02 березня учениця 6 класу Плотнікова Владислава взяла участь у творчому конкурсі «Сам собі рятівник» у номінації  «навчальний мультимедійний посібник» і була урочисто нагороджена грамотою Головного управління ДСНС України у Запорізькій області за III місце у місті Запоріжжя.

Підготувала ученицю вчитель курсу «Основи здоров’я» Колесник В.С.


Афган болить в моїй душі

15 лютого 2018 року в день річниці виводу радянських військ із Афганістану  з учнями  5 класу було проведено виховну годину "Афган болить в моїй душі". Класний керівник Коляда О.А. розповіла учням про події локальної війни за участі радянських військ на території республіки Афганістан.


Вечір зустрічі випускників 2018

На відео світлини зі свята

Наші ювіляри

10 лютого 2018 року КУ «Пологівський НВК» гостинно відкрив двері, запрошуючи у рідні стіни на Вечір зустрічі випускників минулих років. Вечір зібрав 350 гостей. На святі були присутні ювіляри 5 років,10 років, 15 років, 20 років, 25 років, 30 років, 35 років, 40 років та найстарші випускники – 50 років. Для них ведучі запропонували нестандартну участь у святі: групові завдання – відповіді, відгадай мелодію, рольові ігри та ін. У коридорах та кабінетах закладу можна було зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів. Бій під Крутами

23 січня 2018 р. класним керівником 7 класу Удод Н.А  була проведена  бесіда на тему "Бій під Крутами" приурочена 100-річчю бою під Крутами (29 січня в Україні відзначають День  пам'яті героїв Крут - саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність).

 

 


День Соборності України

22 січня 1918 р. для учнів 2 - 4 класів; 5 - 8 класів та 9 - 11 класів було проведено виховний захід до Дня Соборності України "Діти об'єднують Україну".  Свято відбулося в три етапи: учні початкової ланки після інформаційної частини  створили  ланцюг єдності ; учні середньої ланки провели флеш-моб з плакатами; учні старшої ланки переглядали  історичні документальні фільми.


Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща


Лист-звернення про заборону доменних зон ".ru"

Скачать
08510061.pdf
Adobe Acrobat документ 61.7 KB

Тиждень права

З 04 по 10 грудня 2017 року в нашому навчальному закладі проходив тиждень права. В ході якого проведено правовий квест, присвячений Конвенції про права дитини; в шкільній бібліотеці організовано виставку літератури з питань реалізації та захисту прав людини: «Людина і закон»; Всеукраїнський урок: «Права людини».

Виставка в бібліотеці

Всеукраїнський урок: "Права людини"


З метою підвищення загального рівня правової культури в учнівської молоді, виховання у них поваги до закону і прав людини в рамках проведення Всеукраїнського тижня права у КУ «Пологівський НВК» проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Найбільше сподобалася учням гра «Правовий квест», присвячений Конвенції ООН про права дитини.


Бал Осені

24 листопада в навчальному закладі для учнів 8 - 11 класів відбувся Бал осені. Переможцями визнали пару 11 класу -Курілову Каріну та Корольова Артура, яким присвоїли титул "Ккороль" та "Королева" осіннього балуМісячник безпеки

В рамках Місячника безпеки з учнями 9 класу було проведено годину спілкування на тему: "Безпечне дитинство - майбутнє країни" (вч. Щуренко Н.М.)Захист звіту про похід

18-19 листопада2017 року  в місті Запоріжжя  проходила  обласна конференція «Захист звіту про похід».

 

 В конференції брали  участь туристичні групи  Запорізької області,  презентуючи  видео-звіти. Розповідали  про свої незабутні пригоди в найцікавіших куточках України та за її межами. Спеліо походи,  подорожі на байдарках, походи в гори, ночівлі  в лісі - все це довилось пережити нашим екстремалам. Відеозвіт нашого навчального закладу презентували: Горулько Сергій Сергійович, Деркач Юлія та Смірнова  Дарія, виборовши ІІІ призове місце. Тож ми хочемо привітати наших переможців, і побажати їм успіхів і натхнення в цій справі. 


Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.11.2017 № 4155-03.2-14 «Про Загальний план заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху» у навчальному закладі з 20 листопада до 24 листопада 2017 року  було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Під час проведення Тижня головну увагу доцільно зосередили на ключових факторах скоєння смертельних ДТП та дорожньо-транспортного травматизму.

Було організовано виконання пунктів 8,12,14 та 18 Загального плану заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Також були проведені наступні заходи:

-        виховна година у 2-4 кл. «Уважний пішохід»;

-        гра для учнів 1-го кл. «Я маленький пішохід»;

-        година спілкування у 5 кл. «Безпека пішохода у нашому місті»;

-        відкритий урок для учнів 7-8 кл. «Надання першої медичної допомоги під час ДТП»;

-        година спілкування у 6 кл. «Хто такий регулювальник? Для чого потрібен світлофор? Наслідки ДТП»;

 

-        вікторина для учнів 9-11 кл. «Безпека водія – безпека пішохода».


Осіння толока


Вітаємо аграріїв

16.11.2017 вихованці дошкільного підрозділу разом з адміністрацією та вихователем привітали працівників місцевих агрофірм: Україна нова, Сигнал, Батьківщина з їх професійним святом віршами та піснею.


Авторська виставка

Під час семінару ЗДВР в нашому навчальному закладі відбулося урочисте відкриття авторської  виставки фоторобіт вчителя української мови Удод Нелі Андріївни "Любов до Запорізького краю". На виставці були представлені фотороботи з різних куточків нашої області, які передають красу, чарівність та неповторність  рідного краю. 


XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих.

 

"Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета".

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада 2017 року учні нашого навчального закладу взяли активну участь в написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Олімпійське лелеченя

 

23 - 27 жовтня команда нашого навчального закладу взяла участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя" і виборола ІІІ місце серед шкіл району.


14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники
Посвята у випускники

 

 

В День визволення рідного села від німецьких загарбників традиційно відбулася посвята учнів 11 класу у випускники.

Я обираю здоровий спосіб життя

Урок проведено у 5 класі вчителем основ здоров'я Колесник Віталіною Сергіївною

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.09.2017 № 3373-03.2-14 «Про проведення уроку «Я обираю здорові звички» з учнями 5 класу було проведено тематичний уроку з основ здоров’я.

 

Матеріали для уроку підготовлені фахівцями центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України  з використанням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я і кращого світового досвіду у сфері пропагування здорового способу життя.Благодійний ярмарок: "Тобі, рідне село"

15 вересня 2017 року на території сільського клубу відбувся благодійний ярмарок "Тобі, рідне село" за участю учнів КУ "Пологівський НВК", їх батьків, вчителів та жителів села.


День фізкультури і спорту

До Дня фізичної культури і спорту учні 4 класу підготували стрейч-розминку з об’єднанням у групи.День знань

Традиційно з нагоди початку навчального року в нашому навчальному закладі пройшла урочиста лінійка. На лінійку були запрошені гості: завідуюча районним методичним кабінетом Стольнікова Антоніна Миколаївна,  секретар сільської ради Деркач Олена Василівна, директор агрофірми «Україна нова» Котенко Олександр Анатолійович.