Взимку все більше людей піддаються спокусі перевірити на міцність кригу на найближчій водоймі. Проте, багато хто забуває, що необдумана та необережна поведінка загрожує життю і здоров'ю.

 


Розклад уроків для початкової ланки І семестр


Розклад уроків для середньої та старшої школи на І півріччя


Розклад дзвінків


Правила охорони електричних мереж

Для створення нормальних умов експлуатації електричних мереж, забезпечення їх збереження та дотримання вимог техніки безпеки здійснюються такі заходи:

·        відводяться земельні ділянки;

·        встановлюються охоронні зони;

·        визначаються мінімально допустимі відстані;

·        прокладаються просіки у лісових, садових, паркових та інших багаторічних насадженнях.

Для захисту населення від впливу електричного поля встановлюються санітарно-захисні зони повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище.

 

Download
Правила охорони електричних мереж.pdf
Adobe Acrobat Document 115.2 KB


Накази школи для учнів


Download
наказ про випуск учнів 9 класу
_9_docx (3).pdf
Adobe Acrobat Document 51.2 KB
Download
наказ про перевід учнів 9 класу
_9_docx (2).pdf
Adobe Acrobat Document 63.2 KB
Download
наказ про перевід учнів 1-8,10 класів
_1-8_docx (1).pdf
Adobe Acrobat Document 102.2 KB
Download
наказ про випуск учнів 9 класу
_9_docx (3).pdf
Adobe Acrobat Document 51.2 KB
Download
наказ про випуск учнів 11 класу
_11_docx (1).pdf
Adobe Acrobat Document 54.2 KBРезультати ДПА з української мови у 9 класі


Download
ДПА з укр. мови
_9_docx (1).pdf
Adobe Acrobat Document 117.7 KB
Download
Правила спілкування
_doc (1).pdf
Adobe Acrobat Document 92.7 KB

Загальні правила поведінки учнів під час навчально виховного процесу у загальноосвітніх закладах України

Download
Загальний регламент ввічливості
_docx (1).pdf
Adobe Acrobat Document 336.2 KB
Download
Правила дружби
_doc.pdf
Adobe Acrobat Document 86.7 KB


Загальні правила поведінки учнів під час навчально-виховновго процесу у загальноосвітньому закладі


1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

1.1 Учні приходять до школи за 10­-15 хвилин до початку занять, чисті охайні. 1.2 Забороняється приносити до школи та на її територію з будь­ якою метою і використовувати будь­яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини: спиртні напої, наркотики,   інші одурманюючі речовини та отрути,   газові балончики.

1.3  Не дозволяється без дозволу вчителів йти зі школи і з її території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен надати класному керівнику довідку від лікаря,   або записку від батьків   (або особи,   яка їх заміняє),   про причину відсутності на заняттях.   Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4   Учень до школи приносить необхідні навчальні прилади: книги,   зошити,   щоденник.   Приходить до школи з виконаним домашнім завданням з предметів згідно з розкладу уроків.

1.5 Учень проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим,  старші школярі –  молодшим, хлопчики – дівчаткам.

1.6 Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так,  щоб не осоромити свою честь та гідність,   не заплямувати добре ім’я школи.

1.7 Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

2. ПОВЕДІНКА НА ЗАНЯТТЯХ

2.1. Коли вчитель заходить у клас учні встають на знак вітання, сідають після того,   як учитель відповість на привітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь­якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

2.2. Протягом уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами,   іграми та іншими справами,   які не стосуються уроку.   Учбовий час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.   За першою вимогою вчителя (класного керівника) необхідно надати свій щоденник.   Будь­які записи в щоденниках повинні виконуватися охайно. Після кожного навчального тижня батьки учня ставлять свій підпис у щоденнику.

2.3. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл в учителя. 

 *Більш детально із правилами поведінки ви можете ознайомитись завантаживши файл нижче.

Download
Правила поведінки для учнів_docx.pdf
Adobe Acrobat Document 225.0 KB

Сайт "Мої Знання"


    Чи не набридає тобі дізнаватися у всіх своїх однокласників домашнє завдання, якщо ти пропустив день в школі або забув записати, що було задано додому (і частіше за все  більшість опитаних не пам’ятають, не записали, також були відсутні.  Сайт mz.com.ua допоможе тобі позбутися всіх цих проблем.
   «Мої знання» - це швидкий та зручний спосіб отримання домашніх завдань та оцінок через Інтернет. Для цього вам треба лише зайти в цю інформаційну мережу і отримувати необхідні дані, при наявності логіна та пароля.
     Модуль «Щоденник» - це аналог паперового щоденника, в якому знаходиться найактуальніша інформація для себе. В ньому ви маєте можливість миттєво отримувати інформацію про домашні знання, а також інформацію про оцінки, які отримали на уроках. 
В модулі «Розклад» знаходиться інформація про розклад уроків, вчителів та кабінети, в якому уроки будуть проводиться.

    Модуль «Журнал» представляє собою повний звіт за місяць по усіх уроках, а при наведенні на оцінки учень може отримати додаткову підказку по уроку та даті виставлення оцінки. 
Навчання в школі може і повинно бути зручним та цікавим! Зроби так, щоб навчатися тобі стало здорово!