Запрошуємо до шкільної бібліотеки

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

В.Сухомлинський

Місячник: «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя»

Вже четвертий рік поспіль проходить Всейкраїнський місячник шкільних бібліотек, де «майстри своєї роботи» діляться корисними справами, вигадують щось цікаве, створюють все нові і нові методи залучення молоді до бібліотеки. Так, і в Пологівському НВК цей місяць не минув даремно. Місячник під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» пройшов жваво, активно та корисно.

Діти не тільки ознайомилися з літературою про здоровий спосіб життя, але й активно долучилися до її популяризації. Це вкотре довело, що бібліотека не тільки місце, де зберігаються книги, а й місце, до можна весело провести час.

Буктрейлер до вірша Дмитра Павличка: "Соняшник"


Вітаємо переможців: "Книгоманія - 2017"

12 квітня, у Пологівській  центральній  районній  бібліотеці, пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017». Переможницями ІІ туру конкурсу стали наші учні: Дар’я Отрішко – (6 клас) та Вікторія Кірілова -  (7 клас).

Тепер дівчата будуть представляти Пологівський район у Запоріжжі.

Підготувала юних читачів бібліотекар НВК Колесник В.С.


Кінотеатр у бібліотеці

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у бібліотеці НВК проходять цікаві зустрічі з місцевими поетами, екскурсія до сільської бібліотеки, різноманітні ігри, бібліотечні уроки. Нещодавно у бібліотеці був організований справжній кінотеатр. Він був незвичним. Діти мали змогу подивитися відомі вже їм мультфільми та казки через фільмопроектор.

кінотеатр у бібліотеці

 Школярі настільки захопилися переглядом вже відомих їм казок, що навіть самі озвучували текст  казки  та після перегляду ділилися своїми враженнями від незвичного кінотеатру.


Скачать
Запрошуємо_до_шкільної_бібліотеки_.pdf
Adobe Acrobat документ 1.3 MB